Новини

Суд повернув Одеській облраді Будинок представництв, проданий соратником Гончаренко в 2015 році

Голубов Гончаренко

Голова Одеської облради Григорій Діденко повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, що 7 вересня 2023 року Господарський суд Одеської області прийняв рішення про розірвання договору купівлі-продажу майна, розташованого за адресою: м. Одеса, Французький бульвар, 85, яке було продане на аукціоні у 2015 році.

«Згідно з рішенням суду, ця територія Будинку представництв (Будинок прийомів) має бути повернута у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Одеської області в особі Одеської обласної ради. Дане рішення суду також передбачає стягнення витрат на сплату судового збору на користь Одеської обласної ради від ТОВ «Геродот», яке було відповідачем у цій справі», — пише Діденко.

Голубов Гончаренко

Мова йде про розірвання договору купівлі-продажу за результатами аукціону Одеської обласної ради від 11 серпня 2015 року, згідно якого ТОВ «Геродот» придбало за 22 мільйони гривень Будинок прийомів площею близько 1200 кв. метрів та земельною ділянкою близько 2 га. ТОВ «Геродот» в момент купівлі пов’язували з екс-нардепом Дмитром Голубовим.

В той час Одеську облраду очолював соратник нардепа Олексія Гончаренка — Михайло Шмушкович (БПП), який наразі є депутатом обласної ради від партії «Європейська солідарність» Петра Порошенко.

Голубов Гончаренко

Окрім того, в 2015 році прокуратура Одеської області повідомляла, що у ході розслідування кримінального провадження за фактом незаконного переходу у власність Будинку прийомів було повідомлено про підозру 20-річному одеситу, якого підозрюють у створенні фіктивного підприємства з метою укриття незаконної діяльності (ч. 1 ст. 205 КК України). Слідство триває й по сьогодні.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top