Кріпто

Криптовалюта Telegram випередила біткоїн

телеграм

Toncoin (TON) – це нативний токен децентралізованої блокчейн-мережі The Open Network, створеної компанією Telegram росіянина Павла Дурова. Ця криптовалюта активно зростає і з початку 2024 року за темпами випередила навіть біткоїн.

11 квітня курс TON встановив свій історичний максимум на рівні $7,6 за монету, а його ринкова капіталізація зросла до $25,9 млрд, що дозволило цій криптовалюті увійти до топ-10 найбільших. За темпами зростання з 2024 року актив випередив біткоїн – 235% проти 130%.

Згідно з даними криптоагрегатора Coinmarketcap, відтоді актив сильно скоригувався і його капіталізація знизилася до $18,7 млрд, що все ще дозволяє їй посідати 9 місце у списку найбільших. Незважаючи на це, великі криптобіржі У зв’язку з цим про лістинг цієї криптовалюти оголосили деякі великі біржі, включаючи OKX, Bybit, Gate.io, HTX Global, KuCoin та інші.

На курс криптовалюти впливає її корисність. Наприклад, у квітні розробники Telegram реалізували функцію виплат у TON за показ реклами в месенджері, дозволивши власникам каналів отримувати 50% доходів від рекламних оголошень. А в березні було анонсовано роздачу 30 млн TON, що еквівалентно $224,4 млн за участь користувачів у проектах екосистеми. Розподіл монет за активність розпочався з 1 квітня.

Крім того, Telegram почне нагороджувати творців контенту, надавши можливість відправляти чайові в криптовалюті на базі TON. Самі ж користувачі зможуть купувати та продавати товари за криптовалюту, щоправда, продавці отримуватимуть 70% доходу.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top