ПРО НАС

Рейтингове агентство «ElitExpert» — одне з найавторитетніших інформаційних агенцій в Україні у сфері політичного, репутаційного консалтингу та піару. Тут ви прочитаєте найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв’ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Наші експерти аналізують інформаційні потоки і виділяють із них суть — все те, що дозволяє читачам правильно розуміти що відбувається навколо нас, і приймати вірні рішення.

«ElitExpert» здійснює свою діяльність у двох містах України – Києві та Одесі, що дозволяє нам бути мобільнішими, прозорішими та ближчими до нашої аудиторії. Ми маємо розширену базу медіа-контактів. Серед наших партнерів сотні українських та міжнародних ЗМІ.

Наші клієнти – десятки впливових політиків та бізнесменів, як в Україні, так і за її межами. Одним із знакових проектів агентства є Національний рейтинг впливовості «Еліта України» – глобальне всеукраїнське дослідження, занесене до Книги Національних рекордів України.

У цьому проекті задіяно 400 міжнародних, національних та регіональних експертів – фахівців у галузі політології, соціології, економіки, юриспруденції та медіа. Дослідження спрямоване на якісне реформування українського суспільства, через що має широкий суспільний та медійний резонанс.

Засновник рейтингового агентства «ElitExpert»
Олена Овчинникова

КОНТАКТИ:

01011,  м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Email: elitexpert.ua@gmail.com

Наш телеграм-канал «ElitExpert»

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top