Економіка

Мосбіржа оголосила про примусову конвертацію доларів і євро в рублі

сша

Московська біржа, яка потрапила під блокуючі санкції США, виконає зобов’язання перед брокерами та їхніми клієнтами і поверне валютні залишки в рублях. Про це пише The Moscow Times.

Після занесення до SDN-листа, 12 червня, біржа позбавлена можливості оперувати доларами і євро, торги цими валютами з 13 червня були зупинені.

«Московська біржа націлена на належне виконання зобов’язань перед усіма учасниками торгів та їхніми клієнтами, незважаючи на введення США обмежувальних заходів. Конвертацію доларів США і євро в рублі та виконання зобов’язань буде здійснено до 28 червня 2024 року за центральним курсом, встановленим на 13 червня 2024 року за підсумками біржових торгів 11 червня 2024 року», — повідомила біржа.

Напередодні США істотно розширили санкційний список щодо Росії, включивши до нього сотні нових позицій, зокрема Московську біржу, яка в результаті була змушена оголосити про припинення торгів доларом США і євро з 13 червня.

Як наслідок, готівковий курс купівлі долара та євро у відділеннях багатьох московських банків різко зріс — 120 рублів за долар, а другої – 125 рублів за євро. В той час офіційний курс долара за даними Центрального Банку РФ становив 89,02 рубля, а євро – 95,74 рубля.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top