Наука та технології

iOS 18 матиме функції штучного інтелекту

Apple

Головний інсайдер щодо Apple Марк Гурман повідомляє, що нові функції штучного інтелекту в iPhone на iOS 18 працюватимуть на основі власної великої мовної моделі (LLM), розробленої Apple.

Нова мовна модель працюватиме безпосередньо в пристроях користувачів, не маючи зв’язку з серверами. Такі мовні моделі поступаються потужностями тим, які працюють на величезних серверних фермах, із багатомільярдною кількістю параметрів.

Однак інженери Apple, можуть скористатися перевагами повної вертикальної інтеграції своїх платформ із програмним забезпеченням, налаштованим на чіпи Apple всередині пристроїв. Хоча локальні LLM можуть не мати такої багатої бази знань, як ChatGPT, щоб відповідати на різні запитання, їх можна налаштувати під запити конкретного користувача.

Ще один плюс таких систем — конфіденційність. Моделі на пристрої також можуть виконувати завдання генеративного ШІ, такі як створення документів або зображень на основі підказок.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top