Новини

В Україні є підрозділ, в якому здебільшого воюють чоловіки віком від 60 років, — Reuters

всу

Деталі

У Запорізькій області діє мобільний артилерійський підрозділ, який офіційно не входить до складу ЗСУ та складається з чоловіків віком від 60 років. Про це повідомили у Reuters.

«Ми… за рахунок пенсійного фонду живемо», — сказав 68-річний командир підрозділу Олександр Таран з позивним «Дід».

Журналісти розповіли, що бійці з підрозділу виконують накази польових командирів, співпрацюють з іншими військовими. Зокрема, фінансування підрозділу відбувається коштом пожертвувань, також військові оснащені несправними патронами, які самостійно ремонтують, та зброєю, захопленою у противника.

За словами Олександра Тарана, його підрозділ намагався офіційно приєднатися до ЗСУ, аби напряму отримувати боєприпаси та зарплату, проте безуспішно. Крім 60-річних чоловіків, у підрозділі воюють і молодші, яких визнано непридатними до служби.

Також Тиран переконаний, що примус навряд чи допоможе мобілізації.

«Бий його палицею, якщо хочеш, але він не буде битися», — наголосив він та додав, що коли людина хоче, вона може багато років виконувати свої завдання та знищувати противника.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top