Новини

Макрон готовий обговорити ідею використання ядерних боєголовок для «захисту ЄС»- ЗМІ

макрон

Франція збереже «свою специфіку, але готова зробити більше для захисту європейської землі»

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що готовий обговорити ідею використання ядерних боєголовок Франції для «захисту ЄС» від загроз з боку Росії. Про це французький президент сказав в інтерв’ю регіональними газетами групи Ebra, до якої входить DNA.

Макрон провів зустріч з дванадцятьма молодими європейцями у віці від 19 до 26 років та відповів на питання, що цікавлять та турбують молодь.

Під час зустрічі вони торкнулись питання щодо готовності Франції європеїзувати свій потенціал ядерного стримування.

«У нас є форма захисту — НАТО. Ми повинні піти далі, побудувати надійну європейську оборону. Це може означати розгортання протиракетних щитів, але ми повинні бути впевнені, що вони блокують усі ракети та стримують використання ядерної енергії. Бути надійним також означає мати ракети великої дальності, які б стримували росіян», — сказав президент.

Він також пояснив, що французька доктрина полягає в тому, що країна може використовувати свою ядерну зброю, коли її життєво важливі інтереси знаходяться під загрозою.

«Я виступаю за відкриття цих дебатів, які, отже, мають включати протиракетну оборону, стрільбу із далекобійної зброї, ядерну зброю для тих, хто її має або хто має американську ядерну зброю на своїй території. Давайте поставимо все на стіл і подивимось, що справді захищає нас надійним чином», — сказав він.

Макрон додав, що Франція збереже «свою специфіку, але готова зробити більше для захисту європейської землі».

Politico пише, що Франція має близько 300 ядерних боєголовок і вона є єдиною ядерною державою в Європейському Союзі.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top