Новини

Польща чекає ініціативи від України щодо повернення чоловіків з-за кордону

пор

Польща вважає, що Україна повинна проявити ініціативу

Польща вважає, що Україна повинна проявити ініціативу щодо повернення чоловіків призовного віку з-за кордону. Про це повідомив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський в інтерв’ю TVN24.

«Україні тут справді потрібно проявити ініціативу, тому що для нас це етично неоднозначне питання. Хоча, звісно, ми розуміємо, що Україна потребує своїх захисників, щоб захистити свою Батьківщину», — сказав він.

Глава МЗС Польщі зазначив, що йому поки невідомі ідеї, які розглядає Україна для повернення чоловіків додому. Але Сікорський назвав «цікавою» ініціативу з обмеження консульських послуг.

«Раніше, у грудні, коли я був у Києві одразу після призначення на посаду, українська сторона говорила трошки інше, але в тому ж напрямку. А саме, що вони будуть мати довідку для своїх громадян про те, що у нього врегульовані стосунки з військовою службою, і вони просили на рівні Євросоюзу не надавати соціальні пільги людям, у яких немає такої довідки. Цікава ідея», — додав він.

Нагадаємо, в Україні заборонили видавати паспорти чоловікам віком від 18 до 60 років за межами держави. Також з 23 квітня обмежили надання консульських послуг за кордоном.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top