Новини

Азербайджан оголосив про початок антитерористичних заходів у Карабаху, — Міноборони

Метою цієї операції є відновлення конституційного устрою

У Міноборони Азербайджану оголосили про початок локальних антитерористичних заходів у Карабасі. У відомстві повідомили, що метою цієї операції є відновлення конституційного устрою.

У ЗМІ повідомляється, що Азербайджан також оголосив про закриття повітряного простору над Вірменією.

У мережі відповідні поширюють відео, де повідомляється, що у Карабаху зараз чують звуки активної роботи артилерії. І нібито лунає сирена.

«З метою забезпечення безпеки наших військовослужбовців та відновлення конституційного ладу Азербайджану в регіоні було розпочато антитерористичні заходи локального характеру», — повідомили у Міноборони Азербайджану.

Азербайджанські ЗМІ публікують кадри нібито знищення зенітно-ракетного комплексу збройних сил Вірменії.

Тим часом в мережі зявилися повідомлення про те, що в Карабахському регіоні відключено стільниковий зв’язок, а у Степанакерті (столиця невизнаної Нагірно-Карабаської Республіки) «з усіх боків чути артилерійську канонаду».

У Міноборони Азербайджану заявили, що з ладу виводяться виключно легітимні військові цілі та військова інфраструктура

Громадянське населення, яке близько до військових об’єктів, закликали триматися подалі.

«Буде організовано захист та охорону адміністративних, соціальних, освітніх, медичних, релігійних та інших об’єктів, безпека яких гарантується відповідно до законів Азербайджанської Республіки та норм міжнародного гуманітарного права.

Жінкам, дітям, людям похилого віку, а також особам з обмеженими фізичними можливостями та хворим буде надано необхідну медичну допомогу, вони будуть забезпечені питною водою та продуктами харчування.

З метою забезпечення евакуації населення з небезпечної зони на Лачинській дорозі та в інших напрямках створено гуманітарні коридори та пункт прийому”, — йдеться у заяві.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top