Здоров'я

Covid повертається: Європу атакує потужний штам «Пірола»

Тримайте новий і лютіший штам COVID-19 — «Пірола»

Весь світ накриває новий, лютіший, штам коронавірусу, який стійкий до існуючого імунітету. Про це попередили у Всесвітній організації охорони здоров’я.

Перші випадки зараження виявили ще наприкінці серпня, тепер новий підвид активно поширюється в Європі. Випадки «Піролі» підтверджені у Данії, Франції, США, Великобританії, Швеції, Таїланді, Ізраїлі, Іспанії, Канаді, Португалії, Австралії, Німеччині, Південній Африці, Південній Кореї та Японії.

«Ковід прямо зараз заражає та повторно заражає мільйони людей. За нашими оцінками, зараз сотні тисяч пацієнтів перебувають у лікарнях через ковід», – повідомила експерт ВООЗ Марія ван Керкхові.

«Пірола» є підштамом «Омікрона», що налічує понад 30 мутацій. Американський епідеміолог Денис Неш вважає, що новий варіант коронавірусу може обходити імунітет, що сформувався, що збільшить кількість хворих. Це може означати, що наявні вакцини можуть бути недостатньо ефективними у боротьбі з цим штамом коронавірусу.

Експерт Всесвітньої організації охорони здоров’я вже назвала його лютішим, ніж попередні штами. Крім того, Штам «пірола» може викликати тяжчий перебіг хвороби, ніж варіанти, які ми бачили останнім часом.

Наразі фахівці не виявили особливих симптомів «Піроли», заявляючи, що штам може проявлятися так само, як і попередні підвиди. Симптоми «Пірола»: біль у горлі, тривалий кашель, чхання, нежить, закладеність носа, зміни у сприйнятті запахів, підвищена стомлюваність. Також може зникати апетит.

Ковід повертається — світ накриває новий штам «пірола», лютіший, ніж його попередники.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top