Новини

Американський генерал розкритикував незадоволених контрнаступом ЗСУ

Ходжес присоромив критиків контрнаступу ЗСУ

За словами колишнього командувача Сухопутними силами НАТО в Європі Бена Ходжеса, Сили оборони ведуть наступ без підтримки авіації, на що ніколи не пішли б такі країни, як США, Велика Британія чи Німеччина.

Ті, хто критикує український контрнаступ, знаходячись «за 8000 км» від лінії фронту, демонструють свій непрофесіоналізм, їм має бути соромно. Як повідомляє «Голос Америки», таку думку висловив колишній командувач військами США в Європі Бен Ходжес під час конференції у Вашингтоні.

«Це непрофесійні та марні заяви», – сказав Ходжес, відповідаючи на запитання щодо західної критики українського наступу.

«Контрнаступ – це не лише те, що ми бачимо на полі бою», – наголосив Ходжес, пояснюючи, що українська армія зараз проводить багатоскладові комплексні операції, в яких задіяно спеціальні підрозділи, дрони та кібервійська.

Американський генерал також назвав вражаючою роботу ЗСУ щодо знищення воєнних спроможностей Чорноморського флоту Росії.

«На жаль, українці й надалі зазнають великих втрат, тому що ми, Захід, не надали їм необхідних можливостей. І я говорю саме про високоточну зброю великої дальності», – казав Ходжес в інтерв’ю «Голосу Америки» наприкінці серпня.

Ходжес наголосив, що контрнаступ в Україні являє собою не тільки військові дії на полі бою, а й комплексні операції, включно зі спецпризначенцями, атаками дронів, кіберборотьбою і деактивацією російських радарів і систем ППО. Генерал також висловив враження від роботи українських військових щодо Чорноморського флоту, яка створює значний тиск на російський Генштаб.

Генерал нагадав про те, що українцям доводиться вести боротьбу без підтримки авіації, яка, за його словами, завжди була б невід’ємною частиною військових операцій для таких країн, як США, Велика Британія та Німеччина. Крім того, видання з посиланням на експертів додає, що в разі участі американської армії в такій операції, підтримка авіації була б використана для руйнування оборонних укріплень противника задовго до введення сухопутних військ.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top