Волонтерство

Волонтери БФ «Шляхетна справа» налагодили зв’язки зі США, щоб допомогти Україні

Волонтери Благодійного фонду «Шляхетна справа» під керівництвом Сергія Шутова продовжують допомогати переселенцям та всім мешканцям півдня України, хто потребує допомоги.

Наразі волонтери видають великі харчові набори iCare від своїх партнерів із протестанських місій, а також дрова для опалення, які отримують переселенці, багатодітні родини та пенсіонери у Одеській області.

«Також сьогодні ми ведемо переговори з Бостоном (США) з приводу передачі ще різної допомоги: це і милиці для поранених бійців, і харчування для інвалідів, і різні варіанти підтримки переселенців у опалювальному сезоні. І також ведемо з ними переговори щодо постачання сонячних електростанцій для півдня України — це Миколаївщина, Одещина та звільнені території Херсонської області», — наголосив Сергій Шутов.

У свою чергу благодійники звертаються по допомогу до всіх небайдужих громадян. з проханням підтримати у важкі часи українців, які цього потребують… Зараз важлива кожна копійка, тим більш, що волонтери в першу чергу збирають кошти на дуже важливу (з оглядом на зиму) ініціативу «Дрова для переселенців».

Долучитись до допомоги можна за посиланням https://cf-noble-cause.com.ua/drova-donation Якщо можете допомогти іншим шляхом, телефонуйте — 0662460418.

У свою чергу, для отримання гуманітарної допомоги можна залишити заявку на сайті фонду https://cf-noble-cause.com.ua/

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top