Новини

Дистанційних документів не буде: Михайло Подоляк про обмеження для чоловіків за кордоном

украина

Українцям необхідно дочекатися додаткових роз’яснень щодо роботи консульських служб

Позиція держави щодо обмежень для чоловіків за кордоном — чітка. Дистанційних документів для чоловіків призовного віку не буде. Про це повідомив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв’ю «24 каналу».

Він зазначив, що українцям необхідно дочекатися додаткових роз’яснень щодо роботи консульських служб, коли набере чинності новий закон про мобілізацію.

Проте, як зазначив Подоляк, позиція держави залишається незмінною, документи будуть видаватися на території України.

«Є абсолютно чітка позиція держави — дистанційних документів не буде. Будь ласка, приїздіть, отримайте ці документи на місці», — заявив радник керівника Офісу президента.

Нагадаємо, днями Кабмін заборонив пересилати закордонні паспорти і паспорти громадянина України за кордон. Чоловіки віком від 18 до 60 років не зможуть отримати закордонні паспорти, перебуваючи за межами України.

Також з 23 квітня МЗС обмежило надання консульських послуг чоловікам віком 18-60 років за межами України до періоду, коли запрацює новий закон (він набуде чинності з 18 травня).

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top