Новини

Байден підписав законопроєкт про допомогу Україні

США

Підписання було у прямій трансляції з Білого дому

Президент США Джо Байден у середу, 24 квітня, підписав ухвалений Конгресом пакет законодавства, який передбачає виділення майже 61 мільярда доларів додаткової військової та економічної допомоги Україні, а також допомогу іншим союзникам США. Про це він повідомив під час свого виступу у Білому домі.

Підписання Байденом довгоочікуваного пакету законодавства, ухвалення якого через суперечки у Конгресі затрималося фактично на 8 місяців, показали у прямій трансляції Білого дому.

«Сьогодні хороший день для миру у світі. Я щойно підписав закон, який стосується допомоги. Це зробить Америку та світ безпечнішими. Це допоможе нашим партнерам захищати свою суверенну землю», — оголосив президент США.

Тепер, коли схвалений Сенатом законопроект був підписаний американським президентом, США можуть виділити новий пакет військової допомоги Україні. І, як очікується, його загальна вартість складатиме 1 млрд доларів.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top