Новини

Шольц відповів, чи змінить своє рішення щодо Taurus для України

США

Німецький канцлер запевнив, що його держава продовжить постачати Україні необхідне озброєння

Позиція Німеччини щодо передачі Україні далекобійних ракет Taurus не змінилась. Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц під час пресконференції з прем’єр-міністром Британії Ріші Сунаком.

Як відзначив Шольц, Німеччина й надалі продовжить поставляти Україні реактивні системи залпового вогню, оскільки це її «завдання». Водночас його рішення щодо «однієї системи озброєнь» залишається чітким, маючи на увазі ракети Taurus.

«В тому, що стосується цієї системи озброєнь (Taurus – ред.), моє рішення залишається незмінним», – повідомив Шольц.

Водночас він наголосив, що Німеччина продовжить постачати Україні реактивні системи залпового вогню.

«Однак моє рішення також чітке в тому, що ми й надалі будемо найбільшим прихильником України в Європі, що ми й надалі будемо двома країнами, разом з Великою Британією, які роблять найбільше і саме те, що є важливим для оборони, я вже говорив про три батареї Patriot, і це те, що є негайною необхідністю», — додав канцлер.

Шольц зауважив, що має надію на те, що інші країни також зможуть надати Patriot Україні попри власні вимоги безпеки, оскільки системи здатні змінити ситуацію та посилити протиповітряну оборону країни.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top