Новини

У Зеленського підтвердили, що Україна отримає ракети ATACMS великої дальності

США

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак підтвердив, що Україна отримає американські ракети ATACMS великої дальності

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак підтвердив, що Україна отримає американські ракети ATACMS великої дальності у межах нового пакета військової допомоги від США. Про це Єрмак повідомив у ефірі ТСН у межах телемарафону.

Телеведучий зауважив, що Конгрес зобов’язав президента США Джо Байдена «якомога швидше» передати Україні ракети ATACMS великої дальності. Однак у нього лишається право відмовитися виконувати вимогу, пославшись на безпекові обґрунтування. Керівник ОП відповів, чи чекати українцям на ці ATACMS.

«Очікуємо, що в цьому пакеті буде все, що нам необхідно, тому що наші військові, головком, міністр оборони — на постійному контакті. Партнери знають, що нам необхідно, і зокрема той вид озброєння, який ви згадали», — заявив Єрмак.

«Сьогодні рівень співпраці між нашими військовими, військовим і політичним керівництвом наших країн дає нам абсолютно чітку віру в те, що в цьому великому пакеті будуть дійсно всі ті найменування, про які ми вже такий довгий час говоримо», — додав керівник ОП.

Він також зазначив, що Україна очікує підписання Байденом законопроєкту про допомогу на 60 млрд дол. вже 24 квітня.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top