Волонтерство

Одеському благодійному фонду «Тримай» — два роки

бф тримай федорова

Благодійний фонд «Тримай», що постійно проводить в Одесі заходи для дітей, підтримки Збройних Сил України, переселенців та допомагає покинутим тваринкам — святкує сьогодні свій другий День народження.

Лише за останній час вони організували «MoreFest. Весна» для збору коштів на допомогу ЗСУ, День підтримки покинутих тварин, KІDS fest та Благодійний Бал.

бф тримай федорова

У серпні 2022 року фонд «Тримай» був визнаний найкращою гуманітарною організацією Одеської області за результатами народного голосування.

БФ «Тримай» упродовж двох років щотижня проводить «День підтримки» у Парку Горького в Одесі. На цих заходах вони разом з іншими благодійниками, волонтерами та партнерами організовують розваги для дітей, допомагають одиноким матусям, переселенцям та пенсіонерам і збирають донати для ЗСУ.

бф тримай федорова
бф тримай федорова
бф тримай федорова
бф тримай федорова
бф тримай федорова
бф тримай федорова

Навесні цього року БФ «Тримай» прийняв участь у Першому закритому благодійному аукціоні «Волонтерський оберіг», де були присутні кращі благодійники Одеського регіону.

бф тримай федорова

Незмінна керівниця фонду Юлія Федорова, з нагоди дворіччя фонду, написала на своїй сторінці, що «з одного боку, це маленький відрізок часу, у який робляться перші кроки, але у сучасних реаліях ми виросли дуже швидко і тільки множимо свою благодійну місію».

бф тримай федорова

«Для нас ці два роки були величезним шляхом з багатьма різноманітними ситуаціями та бурхливими подіями. Не було жодного дня, аби команда фонду комусь не допомогла, і це є найголовнішою винагородою для нас. Адже ми відрізняємось серед усіх «звичних» та «стандартних» організацій. Бо тримаємо руку на пульсі і вносимо зміни у весь волонтерський рух міста, адже сучасна війна вимагає сучасного волонтерства. Дякуємо всім нашим волонтерам за таку продуктивну роботу. Дякуємо всім нашим партнерам, друзям, підписникам, бо без вашої підтримки було б складніше рушити вперед. Ми ті, хто невідступно закликає всіх робити добро та не бути байдужим. Приєднуйтесь, надавайте ідеї, реалізуйте себе в єдиному для всіх українців русі до неодмінної Перемоги», — зазначила Юлія Федорова.

бф тримай федорова
бф тримай федорова
бф тримай федорова
бф тримай федорова

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top