Відеорепортаж

Одеські волонтери із БФ «Тримай» презентували «Кремль, що палає» (відео)

Одним з учасників Першого закритого благодійного аукціону «Волонтерський оберіг» став широко відомий в Одесі БФ «Тримай». 

На аукціон представники благодійного фонду виставили в якості лота розписаний тубус від заряду для гаубиці М777 під назвою «Кремль, що палає», яка символізувала надії всіх українців. Він був проданий за 4 тисячі гривень.

Зазначимо, що фонд, створений 26 лютого 2022 року з ініціативи чату взаємодопомоги в Telegram, швидко перетворився на важливий центр підтримки для всіх нужденних. 

Фонд допомагає нашим захисникам, переселенцям, пенсіонерам, незаможним сім’ям, безпритульним тваринам та всім, хто постраждав у цій війні. Робота волонтерів спрямована на те, щоб люди, які бігли від війни, почувалися потрібними та легше адаптувалися в новому місті.

Вже у серпні 2022 року фонд «Тримай» був визнаний однією з найкращих гуманітарних організацій Одеської області. За цим стоять чотири десятки волонтерів, серед яких багато вимушених переселенців, які працюють безкоштовно, керуючись виключно покликом серця.

Основною подією фонду є щотижневий День підтримки. Команда вже провела більше 75 таких заходів для переселенців, а на додаток ще 7 фестивалів та інших подій. Це час, коли волонтери роздають продукти, гігієнічні засоби та інші необхідні речі тим, хто цього потребує. Але це не все. День підтримки також включає культурні та освітні заходи, забезпечуючи не лише матеріальну, а й духовну підтримку.

Наприклад, День підтримки також охоплює проекти підтримки тварин, культурні виставки, обміни книгами та іграшками, розраховані на дітей, щоб забезпечити різноманітну підтримку спільноті.

Окрім допомоги цивільному населенню, «Тримай» активно підтримує Збройні Сили України, збираючи необхідні засоби та продукти для військових та жителів прифронтових сіл півдня країни.

Кожен зібраний внесок дозволяє фонду «Тримай» продовжувати свою важливу місію підтримки та допомоги, але з часом допомагати все складніше. Тому допомога спонсорів надзвичайно цінна для продовження цих щотижневих Днів підтримки, які вже стали доброю традицією нашого міста.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top