Новини

Вибори президента США: Байден менше приділятиме уваги Україні через виборців, — ЗМІ

США

Після отримання фінансування від України Байден змінює свою стратегію обміну повідомленнями

Президент США Джо Байден менше говоритиме про Україну, щоб задобрити електорат перед прийдешніми виборами у США. Про це пише видання Politico.

За словами журналістів, схвалення Конгресом 60 млрд доларів допомоги Києву — велика зовнішньополітична перемога Байдена. Однак багато американців стурбовані насамперед економічними проблемами в США. Саме їх на свій бік хочуть залучити демократи.

Видання пише, що центральним компонентом передвиборчої кампанії Байдена буде справа демократії: від війни в Україні до теми абортів, освіти та зброї у США.

У матеріалі йдеться, що безперервного піару для посилення підтримки України «не передбачається». Ба більше, як заявив неназваний чиновник Білого дому, коли Конгрес ухвалив рішення про допомогу Києву, це перестало бути настільки «актуальним питанням».

Повідомляється, що демократи та переконані трансатлантисти вважають, що найважливішим елементом подальшої підтримки США України та НАТО є те, що Байден буде переобраний на другий термін.

«Проблеми, які є найважливішими для світу, не обов’язково є нагальними для виборців», — сказала Дженніфер Палм’єрі, яка працювала директором зі зв’язків із громадськістю в передвиборчій кампанії Гілларі Клінтон у 2016 році.

«Дуже важливо, що ми отримали фінансування для України. Але з погляду того, що турбує людей у повсякденному житті, це не зареєструється», — сказала вона.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top