Волонтерство

«Волонтерський оберіг»: в Одесі відбувся масштабний благодійний аукціон

Захід зібрав бізнесменів, меценатів, громадських діячів та представників благодійних фондів, щоб підтримати важливі соціальні ініціативи.

В Одесі відбувся Перший закритий благодійний аукціон «Волонтерський оберіг», організований рейтинговим агентством «ElitExpert» за підтримки низки громадських та благодійних організацій, а також Зернового терміналу «Кілія», ПАТ «Одескабель» та міжнародного благодійного фонду «Обійми героя».

Захід, що пройшов у одеському готелі “Брістоль”, зібрав бізнесменів, меценатів, громадських діячів та представників благодійних фондів в одному залі, щоб підтримати важливі соціальні ініціативи.

Урочистий тон заходу задав оркестр 11-ї бригади ім.Михайла Грушевського Нацгвардії України, який зустрічав гостей аукціону.

Керівник рейтингового агентства ElitExpert Олена Овчиннікова звернулася з вітальним словом до учасників аукціону, наголосивши на важливості підтримки фондів у той час, коли надходження та донати об’єктивно зменшилися.

“Ми вважаємо за необхідне створити постійно діючий комунікаційний майданчик, на якому волонтери, меценати та представники бізнесу зможуть обмінюватися ідеями, ресурсами та підтримувати один одного”, — наголосила вона.

У заході взяли участь десять благодійних та волонтерських організацій Одеської області – кожна з них представляла свій унікальний лот та конкретний проект, на який збиралися кошти.

Усього протягом вечора було представлено та розіграно два десятки цінних лотів. Серед них – арт-об’єкти, гільзи від снарядів, картини, сувеніри та інші предмети, кожний з яких мав особливе значення.

Спеціальний «Волонтерський оберіг» від організаторів, у вигляді скляної нагороди, був вручений представникам благодійних фондів — за їхню щоденну працю, а також меценатам, які купили лоти — як подяку за щедрість та підтримку народу України.

Першим лотом був український прапор, підписаний херсонськими дітьми, який передав на аукціон партнер заходу, волонтер Юрій Бессараб. За цей лот покупець віддав 7 тисяч гривень. 

Слідуючий лот презентували представники благодійного фонду «Тримай» — це розписаний тубус від зарядного елемента для 155-мм гаубиці М777 під назвою «Кремль, що палає», яка символізувала надії всіх українців. Він пішов з молотка за 4 тисячі гривень.

Під лотом №3 була представлена книга польської письменниці Джоанни Рацевич «Це не край – це люди» про українських біженців перших тижнів війни. Цей лот від БФ «Аджалик» було продано за 3 тисячі гривень.

Наталія Терехова, директор одного із найстаріших БФ в Одесі – «Добрий самарянин» – представила на аукціон панно у вигляді карти України та дев’ять фотографій, на яких відображені важкі волонтерські будні. Фонд збирає кошти для нового проекту «Мами у сукнях», покликаного створити комфортне середовище для жінок, чиї діти мають особливі потреби. Покупець віддав за цей лот 4 тисячі гривень.

Наступний лот був представлений друзями заходу — інтернатом для дітей з вадами зору. Картину чотирнадцятирічної художниці Софії Топал «Світ після війни» було продано за 3 тисячі гривень.

Наступний лот, наданий партнерами заходу, брендом «Не хустка та спільнотою «Вільнодумні» – це хустка зі штучного шовку з орнаментом міста Перегінське. Його вдалося продати за 6000 гривень.

Картину «Світле майбутнє» від громадської організації IMPRUV презентували представники організації Сюзанна Джінанян та Владислав Лімарьов. Проект, який на аукціоні презентувала команда – це створення Центру всебічного розвитку дітей та юнацтва. Картина була продана за 4 тисячі гривень.

Лотом від БФ «Шляхетна справа» став державний прапор із підписом Героя України, генерала Кирила Буданова. Лот було продано на аукціоні за 50 тисяч гривень.

Булаву, підписану генерал-майором ЗСУ Дмитра Марченка від цього ж фонду, було продано за 10 тисяч гривень.

Громадська організація «Психологічний простір ЦДК» виставила на аукціон по-справжньому одеський лот — збірку оригінальних друкованих текстів сатириків Михайла Жванецького, Романа Карцева та Віктора Ільченка 1970-х років, з якими вони виступали зі сцени. Збірка була продана за 9000 грн.

Благодійний фонд «Бабуся Лео» виставив як лот трофейний боєкомплект, відібраний у ворога і використаний проти нього українськими військовими в боях під Херсоном. За нього віддали 7 тисяч гривень. Кошти збиралися на проект реабілітації та декомпресію військових після бойових завдань.

Музичний гурт Barabanda представив на аукціон розфарбований дітьми снаряд та барабани, за які вдалося виручити 2000 та 8000 грн.

За слідуючий лот – музичний інструмент глюкофон від партнера заходу, арт -студії “PUZZ DRUMS”, вдалося отримати 15 тисяч грн. 

Сумка від партнерів — одеського бренду «etape» — була продана за 2000 грн. 

Гільзи від зеніток та гаубиці, якими були вражені військова техніка та особовий склад противника у запеклих боях на херсонському напрямку, представляли волонтери БФ «Спільне рішення». Метою збору коштів була закупівля FPV-дронів на потреби фронту. Лот було продано за 1000 грн.

Фірмовий світшот та шеврони організації «Оборона Одеси 2.0 Технарі» було продано за 3000 гривень. Волонтери збирали гроші на подальшу роботу над пристроями швидкого виявлення ворожих безпілотників та іншої допомоги захисникам неба.

Захід продовжився виступом хедлайнера аукціону, популярного українського співака Макса Бородіна, автора хітів «Якби не ти», “Чайка”, “Моя країна”, який запалив присутніх своїм талантом. До речі, автограф співака зі словами його нової пісні також був представлений на аукціоні як лот та проданий за 13 тисяч гривень.

В ході онлайн-голосування переможцем благодійного заходу стала громадська організація «Психологічний простір «ЦДК», що презентувала проект створення інклюзивного центру для дітей з особливими потребами та їх родин.  

Загалом у ході благодійного аукціону вдалося зібрати 152 тисячі гривень. П’ятдесят відсотків із цієї суми буде розподілено між фондами та організаціями, які брали участь у заході та представляли свої проекти. Частина коштів піде на допомогу одеситам, які постраждали внаслідок удару російського дрона по дев’ятиповерховому будинку 2 березня.

Решту коштів буде передано переможцю аукціону, організації «Психологічне простір «ЦДК» для реалізації їхнього проекту.

“Дуже тішить, що на аукціоні багато учасників змогли налагодити комунікацію з новими партнерами», — зазначила організатор заходу Олена Овчиннікова.

Закритий благодійний аукціон «Волонтерський оберіг» став яскравим прикладом того, як мистецтво, доброта та взаємодопомога можуть об’єднати людей заради спільної мети — підтримки тих, хто цього потребує. Тим більше, що в Оргкомітеті аукціону наголосили, що Другий «Волонтерський оберіг» пройде вже влітку цього року і стане ще масовішим.

Окремо організатори висловлюють подяку партнерам заходу, без яких він би не відбувся. Це — ТМ “Grande Vallee”, NEMO Hotel Resort & SPA, компанія «Etape», Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька; ООО «Олегарт Продакшн»; Студія зачісок та школи парикмахерської майстерності Надії Періної, арт -студія “PUZZ DRUMS” в особі Юрія Пузіка та його дружини Ганни, БФ «С Одесою у серці», благодійна організація «Їжа життя» («Food for Life»), засновник БФ «Два кухарі» Сергій Калінін,  ТМ “Моршинська”, художнік Андрій Лещенко (Арт Форест), компанія «Etape»; компанія Staff concert; засновница спільноти «Вільнодумні» та бренду «Не хустка»  Ірина Сагайдак, засновник БФ “Унія” Юрій Бесараб та міжнародна модельна агенція ROYAL FAMILY MODELS. 

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top