Волонтерство

81-й День підтримки від БФ «Тримай» в Одесі — як це було

бф тримай федорова

Одеський благодійний фонд «Тримай» та телеграм-канал взаємодопомоги «7:40» впродовж майже двох з половиною років організовують Дні підтримки для збору коштів на допомогу ЗСУ та потребуючим людям. Черговий, 81-й День підтримки, відбувся 30 червня.

Як розповіла голова БФ «Тримай» Юлія Федорова, під час Днів підтримки відбувається багато різних заходів для дітей та дорослих, покликаних розважити, допомогти та підтримати.

«На 81-й День підтримки від БФ Тримай кожен охочий зміг отримати пару нового літнього взуття від ТМ «Белста». Ця видача дозволила нам підтримати багатьох жінок, даруючи їм не лише комфорт, а й радість, а наявність пар від 36 до 41 розмір врахувала потреби кожної людини. Цей жест турботи став справжнім подарунком, дозволивши відчути підтримку у цей складний час. Ми безмежно вдячні БО «Благодійний фонд «Місто тисячі джерел»» м. Нова Каховка та особисто Наталія Марченко за небайдужість та бажання допомагати», — розповіла Юлія Федорова.

Для розваг дітей та дорослих на 81-у Дні підтримки харизматичний Олексій Гілко з яскравими учасниками його студії «Умілі ноги» театру «Маскі» провели майстер-клас по заморожуючому степу.

тримай

Розповідаючи про різноманіття локацій на Днях підтримки, Юлія Федорова зазначила, що це і яскравий фудкорт, виставка артефактів війни, розіграш з крафтом від українських брендів, миттєва лотерея, майстер-класи та ще безліч локацій.

«Тобто в обмін на невеликі донати для ЗСУ ми даємо людям настрій, нові знання та класні подарунки. Окремою частиною йдуть роздачі на Дні підтримки – цього разу видавали продукти, заморожені піци та взуття. За що красно дякуємо нашим партнерам. Ми порахували – людей прийшло декілька сотень, і це попри 30-градусну жару! Хтось рефлексував під ганґ і поезію, хтось захоплювався степістами, хтось обожнює наші волонтерські лимонади або не може відірватися від того заліза на «Незламності». Закликаю всіх, хто хоче стати частиною великого благодійного руху – давайте до нас! Музиканти, бізнеси, майстри, метці, фонди, власники крамничок, агенцій свят і не тільки – разом допомагати простіше», — розповіла Юлія.

Черговий, 82-й День підтримки відбудеться вже цієї неділі, 7 липня, в парку М. Твена (парк Горького), сцена за кінотеатром, вхід з вул. Варненської.

трмай

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top