Новини

Кулеба розкрив, коли Україна отримає снаряди від Чехії

Та розповів про інші ініціативи

Українські військові почнуть отримувати снаряди по ініціативі Чехії «в осяжному майбутньому». Водночас наразі розглядаються і інші ініціативи з цього питання. Про це заявив глава МЗС Дмитро Кулеба на спільній прес-конференції з молдавським колегою Міхаєм Попшоєм 13 березня.

«На цьому тижні в нас відбудуться контакти з чеськими колегами, де вони детально представлять план поставок і як це все працюватиме. Ми готові до повного співробітництва та сприяння», — сказав він.

Міністр додав, що українські військові відчують збільшення постачання снарядів вже «в осяжному майбутньому».

«Тобто це не займе багато місяців. Але чеська ініціатива разрахована на реалізацію протягом всього року. Тобто перша частина снарядів почне надходити в осяжній перспективі. А потім протягом року будуть надходити далі нові партії», — заявив Кулеба.

Також голова МЗС додав, що те, що стосується інших ініціатив, то «вони є».

«Зокрема, під час зустрічі у Вільнюсі, ми обговорили одну з таких ініціатив. Я закликав почати сьогодні вже збирати кошти на неї також. Бо всі мають пам’ятати одну річ: це не працює таким чином, що ми зібрали кошти на чеську ініціативу, видихнули і сказали: «Ми все зробили». Чеська ініціатива це добре, але недостатньо. Тому сьогодні закрили питання чеської ініціативи, завтра вже повинні закривати фінансові питання інших таких ініціатив. Вони є і ми про них знаємо, все що бракує — це фінансового ресурсу», — пояснив механізм Кулеба.

Він також зазначив, що якщо окрім чеської ініціативи в цьому році будуть реалізовані ще дві подібні ініціативи, то «окупанти в Україні будуть відчувати більш суттєві проблеми на фронті».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top