Волонтерство

Прапор із автографом генерала Буданова продали на одеському аукціоні за 50 тисяч гривень

Днями у Одесі відбувся Перший закритий благодійний аукціон «Волонтерський оберіг», який став особливим завдяки неймовірному лоту. На заході був проданий прапор України з підписом Героя України, генерала-лейтенанта Кирила Буданова. 

Ціна прапора перевищила всі очікування, адже унікальність лота та його історична цінність зробили його одним із найцікавіших предметів на заході. Саме цей лот, який став найдорожчим на аукціоні, символізував не тільки підтримку благодійних ініціатив, але і пам’ять про сучасних героїв країни.

Благодійний захід «Волонтерський оберіг» зібрав громадських активістів, бізнесменів, меценатів та представників благодійних фондів на одному майданчику, де кожна благодійна та волонтерська організація представляла свій унікальний лот та презентувала конкретний проект, на який збиралися кошти. 

Усього протягом вечора було представлено та розіграно два десятка цінних лотів, серед яких були арт-об’єкти, сувеніри та предмети мистецтва, що символізували підтримку України та ЗСУ.

В цілому, на аукціоні вдалося зібрати 152 тисячі гривень. Ця сума була розподілена між фондами та організаціями, які представляли свої проекти. Частина коштів також пішла на допомогу одеситам, які постраждали внаслідок удару російського дрону по дев’ятиповерховому будинку 2 березня

За словами організаторів, аукціон став важливим кроком у підтримці благодійних організацій та волонтерських ініціатив, а тому буде проводиться і надалі.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top