Економіка

В Україні подовжать пільгові тарифи на електрику для побутових споживачів: у Кабміні озвучили термін

шмигаль

Ключові питання засідання уряду 26 квітня

Кабінет Міністрів України у п’ятницю, 26 квітня, подовжив дію пільгової ціни на електроенергію для населення до 31 травня. Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив на засіданні уряду.

Як зазначається у повідомленні очільника Кабміну, наразі пільгові тарифи на електроенергію для побутових споживачів становлять 2,64 гривні за 1 кіловат. Дія такого тарифу має закінчуватися 30 квітня, але уряд подовжив його до 31 травня.

Водночас прем’єр закликав усіх українців ощадливо споживати електроенергію, оскільки в енергосистемі країни зберігається значний дефіцит, попри ремонтні роботи 24/7.

«Ми встановлюємо міні-ТЕЦ в різних містах, посилюємо енергосистему через її децентралізацію, але відновити все швидко неможливо», — підкреслив прем’єр.

Крім того, державний «Нафтогаз» подовжив пільгові тарифи на газ для населення — вони так само дорівнюватимуть 7,96 гривень за 1 кубічний метр.

Ключові питання засідання уряду 26 квітня

  • Цей день 38 років тому позначено наймасштабнішою катастрофою на атомній електростанції. Тому надто важливо сьогодні, аби Запорізька АЕС повернулася під контроль українських фахівців, аби світ не побачив нової ядерної трагедії.
  • У рамках нового інструменту Ukraine Facility Україна отримала 1,5 мільярда євро допомоги від Євросоюзу, а від США — у рамках пакета допомоги мають надійти майже 8 мільярдів доларів бюджетної підтримки. Загалом від початку року Україна має зовнішнє фінансування обсягом майже 12 мільярдів доларів.
  • Вдвічі збільшено розмір мікрогрантів для Харкова і Харківської області, тобто мешканці регіону можуть розпочинати власний бізнес, маючи 500 тисяч гривень на одну людину.
  • Внесено зміни до статуту Експортно-кредитного агентства України, що дасть змогу страхувати воєнні ризики як для іноземних інвестицій, так і вкладень українських компаній.
  • У першому кварталі цьогоріч із державного бюджету на соціальні виплати спрямовано 113 мільярдів гривень. Тож за рік середня пенсія зросла на 10,6%.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top