Новини

Оновлено правила оскаржень рішення ВЛК

ТЦК

Можливість оскарження рішення ВЛК залишиться в оновленому законодавстві, але удосконалили, заявив в ефірі телемарафону офіцер Центральної військово-лікарської комісії Дмитро Мірошніченко.

«Ми її удосконалили. Відтепер, якщо людину оглянула військово-лікарська комісія, вона не згодна з цим висновком і штатна ВЛК ухвалює рішення, що є підстави людину повторно оглянути, тому що було щось невраховано, чи неправильно записано, буває різне, то тепер такий захід буде проводитися в іншому закладі охорони здоров’я. Не в тому, в якому була прийнята постанова, яка оскаржується. Щоб не та комісія, яка ухвалила рішення, знову його приймала», – пояснив Мірошніченко.

Він також пояснив, яким чином ВЛК буде ухвалювати рішення про придатність чи непридатність військовозобов’язаного до служби. 

«Індивідуальну оцінку дещо спростили в цьому положенні, адже визначили більш чіткі критерії для встановлення ступеня придатності – від придатного, до повністю непридатного. Переглянули розклад хвороб, пояснення до нього в таблиці додаткових вимог до стану здоров’я. Переглянули також погляди на визнання придатності чи непридатності осіб, які отримали тяжкі поранення і мають ампутацію чи відсутність органів зору», – зазначив Мірошніченко.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top