Волонтерство

«Мами у сукнях»: терапія для серця та душі

Діяльність одеського благодійного фонду «Добрий самарянин» — одного з найстаришіх в Одесі — виходить далеко за рамки надання безпосередньої допомоги. Благодійники ще з 1992 року активно працюють над створенням культурно-просвітницьких проектів. 

Одним із яскравих прикладів такої діяльності є новий проект фонду під назвою “Мами у сукнях”. Йдеться про спільноту та комфортне середовище для жінок, які є мамами дітей з особливими потребами.

Цей проект створений, щоб дати матусям можливість відновити свій фізичний та емоційний стан, важливий для їх дітей та сімей.

У рамках програми у вівторок, 13 березня пройшла чергова зустріч спільноти — для матусь майстер-клас з кулінарії провів особисто відомий шеф-повар Михайло Сосновський, який вчив їх готувати вишукані справи із морепродуктів.

У фонді зазначають, що подібні зустричі дуже допомогають жінкам відчути підтримку та розвинути нові навички, тому цей проект став одним із найбільш затребуваних.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top