Новини

Про здоров’я, бізнес, відносини та стиль розповіли експерти на Жіночому форумі в Одесі

Наталія Лебедєва

В Одесі відбувся форум «Будь в ресурсі: Час Гроші Енергія», який об’єднав експертів різних сфер діяльності. Інформаційний партнер заходу «ElitExpert» зібрав для вас найцікавіше.

Організатори форуму Наталія Лебедєва та Неля Шпильова розповіли, що основна ідея заходу в тому, як і де брати жінці ресурси. І один із важливих ресурсів – це енергія.

«На нашому форумі експерти з різних галузей розкрили способи знаходження цієї енергії самостійно, щоб людина змогла закрити базові проблеми та завдання у галузі фізіології, психології та соціальному житі», — розповіла Наталія Лебедєва.

Наталія Лебедєва
Наталія Лебедєва

У своєму виступі Наталія, яка є бізнес-психологом та бізнес-тренером, закцентувала увагу присутніх на тому, що в нашому сьогоденні потрібно навчитись бути гнучкими та розуміти, що зміни завжди будуть, просто потрібно вміти їх приймати, і тоді ви зможете жити комфортно та щасливо.

Спікерка Ольга Юшковська, експерт в галузі жіночого здоров’я, розповіла про пошук жіночого ресурсу. Ольга є професоркою та докторкою медичних наук, завідувачка кафедрою фізичної реабілітації та спортивної медицини ОНМедУ.

Ольга Юшковська

«Одне з джерел знаходження ресурсу – це фізичне здоров’я. Воно визначає, наскільки жінка може бути працездатна, активна та впевнена у собі. Необхідно саме себе поставити в центр свого життя: правильний сон, тому що це контроль гормонів стресу, правильне харчування для оптимального стану здоров’я і фізичне навантаження для стрункості молодості і краси. Зараз українські жінки сповнені рішучості, готові працювати та активно інвестувати у себе. За два роки ми вже звикли жити під впливом стресу і кожен з нас шукає в чомусь опору. Завдання в тому, щоб знайти опору у правильних речах, не в алкоголі чи таблетованих препаратах, а у фізичній активності», — розповіла Ольга Юшковська.

Ольга Юшковська

Про стиль, знаки та символи в образі та діловий дрес-код розповіла у своїй презентації авторка професійних програм і тренінгів зі стилістики, викладач Алла Лісогор.

Алла Лісогор
Кулієва Анастасія
Алла Лісогор

«У жінки має бути кілька гардеробів, ґрунтуючись на чотирьох психологічних мотивах. Перший мотив — це коли зручно і комфортно, як ми одягалися, наприклад, під час пандемії. Другий – про «красиво». І цей гардероб завжди одягають для протилежної статі. Третій мотив про бізнес, про гроші, коли ви маєте виглядати статусно та професійно. І четвертий психологічний мотив про індивідуальність, коли ми додаємо щось своє. Відповідно ми отримуємо три гардероби, які мають бути у жінки, для комфорту, краси і стосунків та бізнесу», — саме так окреслила головні акценти формування власного стилю Алла Лісогор.

Алла Лісогор

Сертифікована бізнес-тренерка з управління часом, виконавчий директор та керуючий партнер тренінгової компанії «BogushTime» Олена Олександрова розкрила важливу тему — «Де знайти час, якщо все важливо?»

Олена Олександрова
Олена Олександрова

«Важливо усвідомити, що часу насправді достатньо на все те, що для людей є важливим. Якщо людина складає план на день, тиждень, місяць і рік і рухається цими орієнтирами – вона все встигне. Другий момент – зуміти розділити, що важливо, а що не важливо. Проблема недостатності часу у відволіканні, роботи без плану та неорганізованості. Наші навчальні програми та технології дозволяють по кроках опрацювати свій графік, і за 21 день навчиться правильно планувати свій день, місяць і т.д. Ми працюємо із сильними людьми, які хочуть змін у своєму житті», — розповіла Олена Александрова.

Олена Олександрова

Про маркетинг та інструменти для просування брендів розповідала бренд-продюсер, маркетинг стратег та засновниця продюсерської агенції SUNSHINE Саша Дмитрієва.

Саша Дмитрієва
Кулієва Анастасія

«Особистий бренд – це про масштаб, про більше грошей, можливостей та розширення власних горизонтів. Сьогодні наш ринок насичений, але високо фрагментований. Є дуже багато особистих брендів, які нещодавно розпочали, але ніхто ще не вирвався у масштаб. І зараз, якщо зайти з правильною командою, ресурсом, а головне – з правильною ідеологією та цінностями, можна увійти в топ. Для нас поняття «особистий бренд» — це завжди про експертність. І якщо немає твердої експертності, якщо людина не може чітко сказати, що є результатом її діяльності, ми не будемо з нею працювати», — зазначила Саша Дмитрієва.

Саша Дмитрієва

Маркетологиня та сертифікований бізнес-тренер, співвласниця нетипової діджитал агенції Ask&Go Кулієва Анастасія розповіла як саме використовувати штучний інтелект для особистого та професійного зростання.

Кулієва Анастасія
Наталія Лебедєва
Кулієва Анастасія

«Завжди потрібно йти в ногу з часом, і штучний інтелект сьогодні — є важливим помічником як у побуті, так і в бізнесі. Він дозволить вам заощадити час та ресурси, а також отримати нові ідеї для розвитку вашої справи. Якщо ми для пошуку інформації або виконання робочих завдань користуємося пошуковими системами, то майбутнє покоління вже користуватиметься лише штучним інтелектом. Він сьогодні дуже швидко розвивається, і краще знати та вміти користуватися, ніж думати, що це мене не стосується», — зазначила Анастасія Кулієва.

На завершення Олександр Капітанський, що є бізнес-аналітиком та психодіагностом разом з Наталією Лебедєва провели панельну дискусію на тему психології відносин чоловіків і жінок.

Обговорення викликали достатньо питань, які були розкриті з різних боків, враховуючи чоловічій та жіночій погляди на ситуації психологів експертів.

Наталія Лебедєва
Наталія Лебедєва
Наталія Лебедєва
Наталія Лебедєва

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top