Новини

США можуть втрутитися у конфлікт, якщо Україна «паде», — Хакім Джефріс

У Палаті представників назвали умову

Якщо Україна програє у війні проти Росії, Сполученим Штатам, напевно, доведеться втрутитися у ситуацію, причому не лише грошима, а й військовослужбовцями. Про це в інтерв’ю CBS News заявив лідер демократичної меншості у Палаті представників Хакім Джеффріс.

«Ми не можемо дозволити Україні впасти, тому що якщо це станеться, то існує значна ймовірність того, що Америці доведеться втрутитися в конфлікт — не просто з нашими грошима, але й з нашими військовослужбовцями», – заявив політик.

На його думку, президент РФ Володимир Путін прагне відновити Радянський Союз, аби погрожувати країнам НАТО. При цьому Джеффріс нагадав, що спершу Росія вторглася у Грузію, а після цього анексувала український Крим.

«Чи повинні ми вірити, що перед обличчям такого роду послідовної агресії, що якщо ми дамо можливість Володимиру Путіну досягти успіху в Україні, він зупиниться лише в Україні? Звісно, що ні», — переконаний лідер демократів у Палаті представників.

Також Джеффріс додав, що серед членів Республіканської партії зростає пропутінська фракція, яка відмовляється підтримувати Україну і чомусь переконана, що РФ не є ворогом США. Він додав, що Марджорі Тейлор Грін очолює підтримку Росії в США.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top