Новини

Коли закінчиться війна в Україні: у МЗС Польщі зробили припущення

Є одна країна, яка може змусити Путіна закінчити війну в Україні

Очільник МЗС Польщі Радослав Сікорський впевнений, що Китай може змусити Путіна закінчити війну в Україні. Таку думку польський дипломат висловив в інтерв’ю BBC World, передає RMF 24.

На його думку, війна в Україні може закінчитися лише тоді, коли Путін зрозуміє, що «ціна її продовження у вигляді людських життів і фінансових витрат є вищою за мету, яку він хоче досягти».

Сікорський вважає, що війна в Україні не завершиться найближчим часом, бо Путіну ще може знадобитися час, щоб це зрозуміти.

«Немає браку потенційних посередників – Туреччини, ООН. Китай міг би фактично змусити Путіна припинити цю війну. Але я не бачу жодних ознак того, що Путін хоче вести переговори», — наголосив Сікорський.

Він зауважив, що Євросоюз міг би збільшити військову допомогу Україні, підкресливши, що вартість загальної фінансової допомоги ЄС Україні навіть вища, ніж США.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top