Волонтерство

Волонтери рятують переселенців від холодів: велика ініціатива БФ «Шляхетна справа»

У жовтні команда Благодійного фонду «Шляхетна справа» та його керівник Сергій Шутов розпочала нову ініціативу, яка є дуже актуальна для тисяч родин у південних областях нашої країни.

З огляду на те, що вже незабаром настануть зимові холоди, волонтери вирішили забезпечити дровами мешканців кількох ОТГ Одещини. Сюди, до Одеської області, рятуючись від війни, в останній час прибули ще тисячі переселенців з півдня України. Саме тому місцева влада деяких ОТГ зверталася до Фонду з проханням про допомогу – людям дуже потрібні дрова чи пічки-буржуйки.

Щоб допомогти легше пройти зиму нашим громадянам, які опинилися в біді, потрібно було діяти якнайшвидше, Команда Благодійного фонду прийняла виклик – розпочалися переговори з партнерами та друзями, пошук можливостей…

У результаті у найкоротші терміни перші партії дров (а це дві повні фури по 40 кубометрів лісу) вирушили до села Кулівча Саратського району. Як зізнається Сергій Шутов, для нього стала справжнім шоком реакція людей – приймаючи дрова, багато хто з них плакав.

«Кожна сім’я, що цього потребувала, отримала по півтора куби дров твердих порід – це дуб, вільха, ясен, а значить, найближчі півтора-два місяці тепло в будинках людей буде забезпечено. На цьому ми зупинятися не будемо, плануємо продовжувати і ще більше нарощувати нашу гуманітарну допомогу: тим більше, що нам постійно надходять нові запити», — розповів Сергій Шутов.

До речі, у придбанні та доставці дров волонтерам допомогли партнери з гуманітарної організації Nova Ukraine та протестанських церков, які давно надають посильну допомогу не лише своїм парафіянам, а й усім, хто її потребує.

Співпраця БФ «Шляхетна справа» та «Nova Ukraine»

У найближчих планах Благодійного фонду – допомога нещодавно звільненим районам Миколаївської області. Там ситуація ще більш плачевна, оскільки безліч будинків зруйновано окупантами: людям потрібні як дрова, так і пічки-буржуйки. Перша партія «буржуйок» надійде до фонду вже цього тижня і одразу ж буде роздана людям.

Ну і як завжди, у пріоритеті Фонду — допомога захисникам нашої країни. Кілька разів на місяць волонтери їздять на передову, до військовослужбовців 28-ї бригади, яким допомагають уже дев’ятий місяць.

Благодійники везуть хлопцям на фронт як їжу, ліки, комплекти тактичної форми та взуття, а також те, про що наші герої просили неодноразово – дуже необхідні їм спальники.

За даними незалежних експертів, наразі Благодійний фонд «Шляхетна справа» – єдиний, хто реалізовує подібні проекти на Одещині у таких обсягах.

У зв’язку з цим волонтери вкотре просять одеситів і жителів регіону не бути байдужими до тих, хтось через російську агресію залишився без даху над головою і змушений переселятися і облаштовуватися на новому місці далеко від своєї малої батьківщини. Тому з настанням холодів ваша допомога потрібна людям як ніколи.

Всіх, хто може долучитися до благодійної справи, просять зробити свій внесок на сайті https://cf-noble-cause.com.ua. Також донати можна зробити за посиланням https://send.monobank.ua/jar/9CSTAL3cnw.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top