Море та порти

Із портів Одеської області сьогодні вийшли ще сім суден із українським зерном

Продукція прямує до країн Азії та Європи

У четвер, 3 листопада з портів «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний» вийшло 7 суден із 290 тисяч тонн української агропродукції до країн Азії та Європи.

Серед них — судно ESENTEPE з 29 тис. тонн соняшникового насіння в Оман та KEY KNIGHT з 67 тис. тонн кукурудзи для Китаю.

Міністр оборони Туреччини Хулусі Акар розповів, як вдалося досягти домовленостей щодо відновлення «зернового коридору».

«Ми провели розмову з паном Шойгу. Говорили про те, що робити, щоб не допустити зростання цін на продукти харчування, про політичну стабільність. Вони також висловили своє занепокоєння, тоді ми знову розмовляли з нашими українськими колегами, вони дали певні запевнення. Ми передали. це пану Шойгу», – розповів Акар.

З 1 серпня 430 суден експортували 10 млн. тонн українського продовольства до країн Африки, Азії та Європи. У Мінінфраструктури нагадали, у жовтні обсяги експорту могли б бути вищими на 30-40%, якби Росія штучно не блокувала інспекції в Босфорі.

Нагадаємо, що міністерство оборони РФ заявило, що Росія відновлює реалізацію «зернової угоди», призупиненої минулого тижня.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top