Волонтерство

Курісовська громада зібрала 204 тисячі гривень на ЗСУ

oleg radkovskiy

У п’ятницю, 21 жовтня, в Курісовській громаді відбувся благодійний ярмарок до Дня села Курісове

У п’ятницю, 21 жовтня, в Курісовській громаді відбувся благодійний ярмарок до Дня села Курісове, Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва на підтримку ЗСУ.

Захід був дуже урочистий та колоритний, серед гостей: народний депутат України Степан Чернявський, перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, депутати Березівської районної ради, представники Березівського РТЦК та СП, Березівського РВ ДСНС, голова Іванівської селищної ТГ та військові 28 окремої механізованої бригади.

«Ми дякуємо всім і кожному за активну участь та вкладення душі у цей чудовий захід. На ярмарку було зібрано 204 100 грн, ці кошти підуть на підтримку наших воїнів, які кожного дня ціною свого життя вибивають ворога з території нашої неньки України», — розповів голова громади Валентин Григоржевський.

На благодійній ярмарці жителі громади та гості могли придбати смаколики, кулінарні вироби та сувеніри місцевих школярів, господинь та підприємців. Також відбувся фестиваль місцевих колективів народної творчості.

Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський подякував громаді за важливий захід для підтримки ЗСУ.

«Наші славетні воїни боронять Україну від ворога та мають успіхи на фронті, і я впевнений, що ми обов’язково переможемо. Миру та злагоди усім нам. Слава Героям!», — зазначив у вітальному слові Олег Радковський.

На музичному фестивалі виступили співаки та танцюристи усіх вікових категорій, що в непростий час війни важливо для підтримки загального духу та настрою людей.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top