Волонтерство

Зима близько, але нова ініціатива БФ «Шляхетна справа» вкотре рятує людей

Команда Благодійного фонду «Шляхетна справа» та його керівник Сергій Шутов розпочала нову ініціативу – забезпечує дровами мешканців кількох ОТГ Одещини.

Як відомо, у Одеську область, рятуючись від війни, в останній час прибули ще тисячі переселенців з півдня України. Саме тому місцева влада деяких ОТГ зверталася до Фонду з проханням про допомогу – людям дуже потрібні дрова або пічки-буржуйки. У зв’язку з тим, що дуже скоро настануть холоди, це питання треба було вирішити якнайшвидше, і волонтери з гідністю впоралися з цим викликом.

Цього тижня до села Кулевча Саратського району вирушили дві повні фури з 45 кубами дров з дубу, котрі були роздані місцевим жителям, якім їх дуже бракувало. Палети дров отримали майже п’ять десятків сімей, у кожній з яких по 4-5 осіб, а отже, настання холодів вже можна не боятися.

Крім того, 20 жовтня благодійники відправили до Саратського району ще одну тонну гуманітарної допомоги.

Не оминули волонтери і Тартуїнську ОТГ, якій допомагають уже вісім місяців. Туди було відправлено понад 150 продовольчих пакетів та 45 продуктових наборів для переселенців, пенсіонерів та інвалідів.

Незабаром команда знову вирушить до Тарутиного: якщо все вдасться, як задумано, переселенці та місцеві жителі отримають близько сотні пічей-буржуйок.

Ну і як завжди, у пріоритеті Фонду — допомога захисникам нашої країни. Наступного тижня волонтери знову вирушатимуть на передову, повезуть хлопцям як сухпайки, так і те, про що наші герої просили неодноразово – такі необхідні їм спальники.

Всіх, хто може долучитися до допомоги, просять зробити свій внесок на сайті https://cf-noble-cause.com.ua. Також донати можна зробити за посиланням https://send.monobank.ua/jar/9CSTAL3cnw.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top