Новини

Залужний і Буданов отримали звання Героя України

Президент України виклав відео церемонії нагородження Залужного та Буданова

Президент України Володимир Зеленський надав колишньому Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному та голові ГУР Кирилу Буданову звання Героя України. Про це йдеться в указі президента України Володимира Зеленського, опублікованому на офіційному сайті глави держави.

Генералу Валерію Залужному присвоєно звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка».

«За визначні особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: присвоїти звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» Залужному Валерію Федоровичу — генералу», — йдеться в документі.

Іншим указом звання Герой України присвоєно начальнику Головного управління розвідки Міністерства оборони України, генерал-лейтенанту Кирилу Буданову.

Найвищу нагороду він отримав «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові».

«Присвоїти звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» Буданову Кирилу Олексійовичу — генерал-лейтенанту», — додається в указі.

Президент України виклав відео церемонії нагородження Залужного та Буданова.

«Сьогодні відзначаємо державними нагородами та званням Героя України воїнів, які разом з усіма, хто став на захист нашої держави й українського життя, визначають долю України. Україна вже змогла зупинити Росію. Україна навчилася захищати своє саме так, як потрібно, щоб перемагати. І ми маємо пройти весь цей шлях саме так, як потрібно, щоб досягти українських цілей», — підписав кадри він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top