Новини

Сирський зробив першу заяву на посаді головнокомандувача ЗСУ

Він окреслив нові завдання

Новопризначений головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський подякував побратимам та посестрам, з якими служив в лавах Сухопутних військ. Лише зміни та постійне удосконалення засобів і методів ведення бойових дій дасть змогу досягти успіху на шляху до перемоги. Про це йдеться в заяві головнокомандувача ЗСУ, генерал-полковник Олександра Сирського.

«На порядку денному стоять нові завдання. Насамперед це чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту у новітній зброї, яка надходить від міжнародних партнерів. Найшвидший і раціональний розподіл та доставка усього необхідного для бойових частин була і залишається основним завданням військової логістики», — наголосив Сирський.

З його слів, завдання штабів усіх рівнів — це знання всіх потреб фронту, а також володіння ситуацією на кожній його ділянці. головком також наголосив на важливості кваліфікації особового складу органів військового управління, бо це є вирішальним «для розробки й успішної реалізації задумів та планів».

«Життя і здоров’я військовослужбовців завжди  були та є головною цінністю Української армії. Відтак, дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу залишається як ніколи актуальним», — наголосив він.

Сирський заявив: одним з майбутніх векторів побудови перемоги є «запровадження нових технічних рішень і масштабування успішного досвіду». Як приклад, — це застосування безпілотних систем та сучасних засобів радіоелектронної боротьби.

«Лише зміни та постійне удосконалення засобів і методів ведення бойових дій дасть змогу досягти успіху на цьому шляху. Та, безумовно, надійний тил є однією з головних складових загального успіху у війні», — додав головнокомандувач ЗСУ.

Він також подякував колишнім керівникам Збройних сил України та ветеранам, «які за 10 років російсько-української війни доклали всіх можливих зусиль задля відновлення і набуття спроможностей української армії».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top