Новини

Україна може стати членом ЄС 2030 року – Мішель

Якщо обидві сторони виконають поставлені перед ними умови

Україна може стати членом Євросоюзу в 2030 році, якщо обидві сторони виконають поставлені перед ними умови. Про це заявив голова Європейської ради Шарль Мішель, повідомляє Spiegel.

«Україна може приєднатися до Євросоюзу у 2030 році, якщо обидві сторони зроблять свою домашню роботу. Україна та інші країни-кандидати мають провести реформи, боротися з корупцією та виконати вимоги щодо модернізації законодавства. ЄС необхідно чітко розуміти, чого ми хочемо досягти разом, які наші пріоритети і на що ми хочемо витрачати гроші. І нам необхідно прискорити процеси ухвалення рішень», — зазначив Мішель.

Він також наголосив, що це не буде легким процесом. Але, за його словами, ЄС більше не може гаяти часу.

Мішель наголосив, що процес вступу в Євросоюз нових членів не буде легким, але, за його словами, ЄС «більше не може гаяти час». Він зазначив, що Європа зацікавлена в квітучій і безпечній Україні, чий спротив російській агресії продемонстрував, що Україна належить ЄС, «і скоро, а не коли-небудь».

Зі свого боку ЄС, прийнявши Україну до своїх лав, також доведе, що «здатний на геополітичні дії», додав глава Євроради.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top