Новини

Названо попередні терміни, коли Україна повернеться до графіків відключень

Дефіцит потужностей залишатиметься протягом усієї зими

Україна незабаром може перейти на планові графіки відключення світла. Враховуючи ситуацію в енергетичній системі на сьогодні, дефіцит потужностей залишатиметься протягом усієї зими. При цьому вийти на планові відключення електроенергії буде можливо за кілька днів.

Про це заявив голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький під час брифінгу в п’ятницю, 9 грудня.

«Якщо виходити із сьогоднішньої ситуації, із сьогоднішнього складу генерації, ми розуміємо, що дефіцит існуватиме принаймні під час зимового періоду», — розповів голова правління НЕК «Укренерго».

Кудрицький наголосив, що наразі йде поступове відновлення генеруючих потужностей в енергосистемі.

«Поступово обсяг доступної нам генерації збільшується, тим самим зменшуючи дефіцит. Думаю, що за кілька днів ми досягнемо межі, коли можна буде чітко дотримуватись планових графіків відключень по областях, які запроваджує обленерго», — додав глава «Укренерго».

За його словами, енергетики зараз «досить близькі» до того, щоб привести дефіцит потужності до таких параметрів, коли Україна знову зможе повернутися до планових графіків.

«Є обмеження щодо генерації у всій країні, тому енергетикам ще потрібен час. Йдеться про дні, а не про години чи тижні. Є багато питань, коли ми взагалі відмовимось від графіків і буде в нас 100% світло. До кінця березня – базовий сценарій, який буде для нас гарний, якщо ми проживемо зиму та початок весни в стабілізаційних графіках», – розповів він.

Кудрицький наголосив, що найважча ситуація зі світлом – на Одещині та Київщині.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top