Економіка

Конфіскація російських активів у США: Шмигаль повідомив про нові домовленості

Ці гроші використають для фінансування відновлення країни

США запевнили Київ, що заморожені на Заході активи Росії будуть вилучені та передані Києву. Згодом ці гроші використають для фінансування відновлення країни. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв’ю Politico.

«Ми маємо всі гарантії з боку США щодо довгострокової підтримки України — наприклад, конфіскації російських активів для фінансування відновлення України», — сказав він.

Український прем’єр також зазначив, що між США та Україною тривають переговори про виділення фінансової допомоги. Він додав, що ці гроші є важливими для Києва.

«З одного боку, це дозволить нам фінансувати наш бюджет, з іншого — дозволить нам реалізувати процес швидкого відновлення України, незважаючи на війну», —
розповів прем’єр.

На питання, чи боїться він другого пришестя Дональда Трампа до Білого дому, Шмигаль відповів, що більшість американців підтримують Україну.

«Я вірю, що будь-який президент Сполучених Штатів підтримає нашу боротьбу за цивілізовані цінності, наші спільні цінності», — сказав він.

Коментуючи заяву Трампа в те, що він зможе покласти край війні за 24 години, Шмигаль сказав:

«Немає нікого, хто хотів би закінчити цю війну більше, ніж українці. Ми вважаємо, що мирний план президента Зеленського є єдиним інструментом для досягнення довгострокового та стійкого світу».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top