Новини

Союзникам по НАТО та ЄС потрібно активізуватися і надати більше фінансування Україні

Перед другою річницею вторгнення РФ в Україну

Союзникам по НАТО та ЄС потрібно активізуватися перед другою річницею вторгнення РФ в Україну і надати більше фінансування Україні. Про це заявив генсекретар НАТО Єнс Столтенберг.

Відповідну заяву Столтенберг зробив на спільній прес-конференції з прем’єр-міністром Чорногорії Мілойко Спаїчем. Він подякував Чорногорії за підтримку України, в тому числі через комплексний пакет допомоги НАТО.

«Усі політичні лідери повинні працювати над збереженням єдності. Це вкрай важливо для стабільності країни та регіону», — сказав генсек Альянсу.

Він наголосив, що війна Росії проти України наближається до двох років. Столтенберг додав, що союзники України повинні активізуватися.

«Але союзники по НАТО та Європейському союзу повинні активізуватись і надати ще більше фінансування Україні в цей критичний час», — заявив Столтенберг.

На думку генсека, якщо російський диктатор Володимир Путін переможе в Україні, є реальний ризик, що він знову застосує силу.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top