Новини

Данія анонсувала пакет військової допомоги Україні на 330 мільйонів

Це вже 16-та поставка військової допомоги від Данії для України

Данія анонсувала новий пакет військової допомоги Україні на 330 мільйонів доларів, до якого увійшли самохідні артилерійські установки Caesar та багато іншого. Про це повідомили у пресслужбі данського міністерства оборони.

Зокрема, за інформацією Міноборони, черговий пакет підтримки для української армії передбачає передачу САУ Caesar, самохідних 120-мм мінометів та боєприпасів до них.

Кошти на Caesar Данія виділила у співпраці з Францією, а на 155-мм артилерійські снаряди – у співпраці з Естонією та Чехією.

«Артилерійські та мінометні системи мають великий попит з боку України. Цим пакетом допомоги ми вносимо істотний внесок у боротьбу за свободу України… Допомога надана у співпраці з нашими союзниками і посилає важливий сигнал про те, що ми підтримуємо Україну на широкому фронті», — заявив міністр оборони Данії Троельс Лунд Поульсен.

Варто зазначити, що це вже 16-та поставка військової допомоги від Данії для України з метою захисту від агресії Російської Федерації.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top