Політичне закулісся

В мерії Ізмаїла знайшли російський слід — ЗМІ

Ізмаїл регулярно стрясають скандали, пов’язані з діяльність мера міста Андрія Абрамченка. Про це йдеться у розслідуванні видання «Антикор».

Держаудитслужба виявила схему, де під гаслами відновлення «пиляють» бюджет на перекладанні асфальту. Те ж саме відбувається з Програмою допомоги теробороні: кошти йдуть не для підрозділу місцевої ТрО, а на ремонт якихось евакуаційних міжквартальних доріжок. А замість укриттів для населення — дивні ремонти медичних приміщень, які дорожчають і дорожчають.

З бюджету міста значні обсяги коштів виводяться через підрядників, наближених до ізмаїльського мера Андрія Абрамченка. Місцеві ділки й корумповані чиновники настільки знахабніли, що на допомогу ЗСУ йде усього 2% від мільярдного міського бюджету, а до карману кладуть в рази більше.

«Оскільки правоохоронні органи відверто ігнорують корупційні правопорушення в Ізмаїлі, ми вирішили самі розібратися в причинах цієї бюджетно-правової ізмаїльської вакханалії», — зазначають журналісти «Антикора».

Видання стверджує, що мер Ізмаїла Андрій Абрамченко має настільки тісні стосунки з Російською Федерацією, що їздив туди за декілька місяців до початку військової агресії – в місто Осташків Тверської області. І нібито навіть отримав там тимчасову реєстрацію:

— спочатку в гуртожитку місцевого коледжу на вул. Заміській, 24

— згодом – у приватному будинку на вул. Новій, 25

При цьому Осташків є умовним центром «селігерського краю». Саме поряд з цим містом проводились пропутінські форуми, зокрема, форуми руху «Наші».

А ще поряд з містечком, на озері Селігер, розташований острів, закритий для сторонніх відвідувачів. Закритість острову пояснюється наявністю там стратегічних підприємств – військового заводу «Звезда», де виробляють гіроскопи для ракетної техніки, і науково-дослідного інституту, де за радянських часів шукали захист від біологічної зброї. Острів має статус закритого адміністративного утворення.

Журналісти «Антикора» не виключають, що організатором цієї поїздки був Станіслав Борисенко — попередній ізмаїльський мер, а також, за їх інформацією, кум Абрамченка. У 2014 році Борисенко виїхав на територію окупованого Криму й працює там в окупаційному уряді Севастополя.

Таким чином, вважають розслідувачі, може саме ці російські зв’язки — є основною причиною бюджетно-правової ізмаїльської вакханалії і того, що мільярдний бюджет Ізмаїла йде не на допомогу ЗСУ та, зокрема, протиповітряний захист, а на різноманітний незрозумілий ремонт.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top