Новини

Відкриття декларацій ізмаїльської еліти: що вона приховує?

З декларацією Ізмаїльського міського голови ніяких несподіванок не трапилось.

Відкриття реєстру декларацій чиновників відкрило багато сюрпризів для журналістів та громадськості. Але з декларацією Ізмаїльського міського голови ніяких несподіванок не трапилось.

Андрій Абрамченко в черговий раз підтвердив своє реноме заможного чиновника з активами, записаними на дружину.

Нерухомість

Згідно з інформацією в декларації подружжю Абрамченко належить чи знаходиться в користуванні:

 • 2 житлових будинки в площею 204,8 кв.м та 89, кв.м в Ізмаїлі,
 • 5 земельних ділянок в Ізмаїлі загальною площею майже 2 663 кв.м,
 • торговельний комплекс та ще дві крамниці.
 • 2 гаражі.

За перший рік війни з декларації ізмаїльського мера зникла низка об’єктів нерухомості:

 • 4 нежитлових приміщення на загальну площу 16,3 кв. м,
 • квартира 157,8 кв.м в Ізмаїлі, а також квартира 74,3 м кв.м і машиномісце в Одесі,
 • 3 підвально-складських приміщення загальною площею понад 300 кв. м

Автомобілі

На кінець 2022 року автопарк родини мер мав п’ять «залізних коней», власником усіх транспортних засобів вказана дружина Ірина:

 • Toyota RAV4 HYBRID, рік випуску: 2017;
 • Mitsubishi Pajero WAGON 3.0 AT, рік випуску: 2017;
 • Mitsubishi Pajero, рік випуску: 2019;
 • Audi Q7 універсал-В, рік випуску: 2016;
 • Audi Q7, рік випуску: 2016.

В порівнянні з декларацією 2021 року змін не відбулося.

Корпоративні права

Дружина мера Ірина Абрамченко понад десять років володіє:

 • 100% Приватного підприємства «Торгова група Бриз». Це той торговий комплекс і крамниці з розділу «Нерухомість», причому дружина володіє двомя крамницями, а торговим комплексом – Андрій Абрамченко, що передав цей комплекс дружині за договором безоплатної позички.
 • 50% ТОВ «Райенерго-Ізмаїл», інші 50% контролює родина голови Ізмаїльської районної адміністрації Родіона Абашева.

Доходи

За 2022 рік Андрій Абрамченко та його офіційна дружина отримали понад 6 мільйонів гривень:

Зарплата Абрамченко як мера за рік роботи склала 608 356 грн, а його дружини у мережі «Бриз» 148 462 грн. А ось доходи від зайняття підприємницькою діяльністю в мережі «Бриз» та «Райенерго-Ізмаїл» склала 5,3 млн.грн.

Гроші

У 2022 року Андрій Абрамченко задекларував на рахунках в банках 1 154 560 грн, готівкою 2,2 млн грн та 210 тис. доларів США, його дружина володіє рахунками на загальну суму 239, 5 тис. грн, готівкою має 300 тис. грн, 460 тис. доларів США та 50 тис. євро.

Таємне життя

Безумовно, це лише офіційна декларація. З неофіційною стороною ізмаїльського мера ізмаїльці теж знайомі, але воліють про це не розповідати, або розповідають анонімно.

Між тим, в декларації мера Ізмаїла подібних активів немає, але є інші нюанси його життя. Зокрема, проживання його сина Абрамченко Андрія Андрійовича в будинку Фролової Ольги Юріївни, яка є його матір’ю.

Ольга Фролова є депутатом Ізмаїльської міської ради і заступником голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку міста.

І дарма, що заступник, адже фактично виконує обов’язки голови. На останньому засіданні комісії 21 грудня, де обговорювався бюджет Ізмаїла на 2024 рік, засідання вела саме Фролова, а голова комісії Ігор Дехтярьов – був відсутній.

Може тому, щоб зайвий раз не конфліктувати з матір’ю сина мера, а може тому що бюджетні питання становлять конфлікт інтересів для Дехтярьова, як головного підрядника ізмаїльського міськвиконкому та інших підрозділів мерії.

Через цей конфлікт інтересів Фролова є повновладним головою бюджетної комісії і може запроваджувати закритий режим засідань й обмежувати доступ до рішень, посилаючись на виконання заходів територіальної оборони. Тих самих заходів тероборони, під прикриттям яких списують бюджетні кошти на ремонт міжквартальних проїздів.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top