Новини

Байден схвалив постачання касетних боєприпасів Україні — WP

Рішення прийнято на тлі контрнаступу України

Президент США Джо Байден, сьогодні, 7 липня, схвалив надання Україні касетних боєприпасів.

Як повідомляє Washington Post, цей крок передбачає обхід законодавства США, що забороняє виробництво, використання або передачу касетних боєприпасів з коефіцієнтом відмов понад 1%. Втім, рішення прийнято на тлі контрнаступу України та скорочення західних запасів звичайних артилерійських боєприпасів.

«Це сталося після кількох місяців внутрішніх дебатів щодо того, чи постачати спірні боєприпаси, які заборонені більшістю країн світу. Касетна зброя вибухає в повітрі над ціллю, випускаючи від десятків до сотень менших суббоєприпасів на великій території», — пише видання.

За даними WP, Україні передадуть касетні артилерійські снаряди M864, вперше виготовлені у 1987 році. артилерійський снаряд М864, вперше виготовлений у 1987 році, стріляється зі 155-мм гаубиць, наданих Україні Сполученими Штатами та іншими західними країнами. У своїй останній загальнодоступній оцінці, проведеній понад 20 років тому, Пентагон оцінив цей артилерійський снаряд як «несправність» у 6 відсотків, що означає, що принаймні чотири з кожного з 72 суббоєприпасів, які несе кожен снаряд, залишатимуться нерозірваними по всій території. площею приблизно 22 500 квадратних метрів — приблизно як 4½ футбольних полів.

«Нам відомі звіти кількадесятилітньої давнини, які вказують на те, що певні 155-мм DPICM мають вищі показники псування», — сказав один з чиновників Пентагону на умовах анонімності.

Зараз Пентагон заявляє, що має нові оцінки, засновані на тестуванні недавнього 2020 року, з показником відмов не вище 2,35 відсотка. Хоча це перевищує обмеження в 1 відсоток, встановлене Конгресом щороку з 2017 року, офіційні особи «ретельно відбирають» боєприпаси з показником втрати 2,35 відсотка або нижче для передачі в Україну, заявив речник Пентагону Бриг. Генерал Патрік Райдер заявив у четвер.

Представник оборонного відомства сказав, що деталі нових оцінок «не підлягають оприлюдненню», включаючи те, як, коли та де проводилися випробування, а також чи включали вони реальні вправи зі стрільби чи віртуальне моделювання. У військових інструкціях сказано, що з цієї зброї не можна стріляти під час тренувань, оскільки вона є частиною військових запасів.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top