Економіка

Ціни на нафту падають, на світовому ринку сировини можливий перелом

Після зростання цін на нафту протягом п’яти тижнів поспіль «чорне золото» почало дешевшати.

Початок нового робочого тижня на нафтовому ринку відзначився переломною ситуацією: ціни на нафту еталонних сортів після зростання протягом 5 тижнів почали опускатися. Вартість маркерного сорту нафти, північноморської Brent, на лондонській біржі ICE Futures опустилася до 84,3 долара США за 1 барель. Таким чином, порівняно з показниками п’ятниці, 28 липня, ціни на цей вид сировини просіли на 0,7%.

У свою чергу, ціна на ф’ючерси іншої еталонної марки, техаської WTI, на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі сьогодні вранці знизилася на $0,37 і склала $80,2 за бочку.

У той же час, за новими даними, ціни на обидва маркерні сорти нафти в другій половині дня знову повернулися до колишніх показників. Тим не менш, фінансові аналітики, дивлячись на сьогоднішню ситуацію на ринку нафти, припускають, що зараз там може статися перелом, після якого ціни опустяться ще нижче.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top