Сьогодні у світі

Мексика вимагає участі РФ на переговорах у Саудівській Аравії

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак пояснив, чому Росію не запрошують на зустріч радників із національної безпеки та політичних радників, яка цього тижня відбудеться у Саудівській Аравії.

Про це Єрмак повідомив у своєму Telegram-каналі у відповідь на заклик президента Мексики Андреса Мануеля Лопеса Обрадора залучити Росію до переговорів.

«Ми будемо раді бачити представників усіх країн, що поважають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, на будь-яких зустрічах, присвячених імплементації Формули миру Президента Володимира Зеленського», — повідомив Єрмак.

Керівник ОП додав, що в Україні будуть безмежно раді, якщо Захід, Схід, Південь та Північ у цьому форматі спільно працюватимуть над відновленням системи світової безпеки.

«Проте — це форум відповідальних держав, які шанують міжнародне право й статут ООН. Тому Росії там не буде», — відзначив він.

Як повідомляє Reuters, президент Мексики закликав припинити «ірраціональну» війну в Україні і залучити представника Росії до переговорів на Близькому Сході. Обрадор заявив, що Мексика братиме участь у зустрічі в Саудівській Аравії лише у тому разі, якщо Україна і Росія одночасно будуть присутніми.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top