Кріпто

Влада Нігерії назвала незаконною діяльність крипто-біржі Binance

Нигерия

Діяльність криптовалютної біржі Binance є незаконною у Нігерії. Про це заявили в Комісії з цінних паперів.

«На додаток до попереднього циркуляра Комісії від 9 червня 2023 року […] діяльність Binance, www.binance.com та будь-якої іншої платформи, через яку компанія залучає інвесторів, не зареєстрована та не регулюється Комісією», — йдеться у повідомленні.

Представники SEC додали, що інвестор, який вирішив взаємодіяти з платформою, «робить це на свій страх і ризик».

«Комісія цим попереджає громадськість, що інвестування в криптоактиви пов’язане з високим рівнем ризику і може призвести до повної втрати коштів», — наголосив регулятор.

У червні SEC повідомила про незаконну діяльність Binance Nigeria Limited. Однак у Binance назвали організацію «шахрайською» і зажадали від неї припинити роботу.

У січні 2022 року компанія заблокувала 281 акаунт трейдерів з Нігерії з метою запобігання відмиванню грошей та забезпечення безпеки платформи.

Нагадаємо, у травні 2023 року SEC повідомила, що криптовалюти залишаться під забороною. Винятком можуть стати забезпечені активами токени.

Відомство не має наміру видавати ліцензії криптоплатформ до досягнення угоди про стандарти з місцевим центральним банком. У 2021 році останній заборонив комерційним фінансовим установам надавати послуги біткоін-біржам та компаніям, що працюють із цифровими активами.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top