Новини

Повінь у Бразилії: аеропорт у Порту-Алегрі повністю пішов під воду (відео, фото)

Злітно-посадкові смуги і вся інша інфраструктура аеропорту були накриті водою з озера Гуайба, рівень якого досяг історичної позначки

Міжнародний аеропорт у місті Порту-Алегрі (Бразилія) накрила повінь, яка стала наймасштабнішою в країні з 1941 року. Про це повідомляє бразильське видання Poder 360.

Співробітники міжнародного аеропорту Салгаду Філью тепер оглядають затоплені літаки, ангари, перони на човнах, а сам аеровокзал зачинено щонайменше на місяць.

«Fraport Brasil офіційно повідомляє, що діяльність аеропорту Порту-Алегрі припинено на невизначений термін. З метою дотримання законодавства аеропортів було випущено НОТАМ (повідомлення для льотчиків) з датою закінчення 30 травня», — йдеться в повідомленні на бразильському сайті авіаційних новин.

Злітно-посадкові смуги і вся інша інфраструктура аеропорту разом із літаками, які не встигли відлетіти, були накриті водою з озера Гуайба, рівень якого досяг історичної позначки.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top