Закон та правосуддя

Рада звільнила віцепрем’єра Кубракова й главу Мінагро Сольського

уволили министров

Народні депутати Верховної Ради України ухвалили законопроєкти, які передбачають звільнення Олександра Кубракова з посади віцепрем’єр-міністра з відновлення України — міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України, а також Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики. Про це в четвер, 9 травня, повідомив нардеп від фракції «Голос» Ярослав Железняк у своєму Telegram-каналі.

За звільнення міністра проголосували 272 народні обранці, розповів парламентарій.

«Самого віцепрем’єра не було в залі. Прем’єр-міністра теж. Хто замість теж незрозуміло. Коли призначення теж ніхто не знає», — прокоментував Железняк звільнення Кубракова.

За звільнення міністра агрорної політики України Миколи Солького проголосували 273 парламентарії, розповів нардеп Железняк.

Реакція Кубракова

Незадовго до голосування віцепрем’єр Олександр Кубраков прокоментував проєкт рішення про своє звільнення. У публікації на своїй Facebook-сторінці міністр зазначив, що керівництво фракції «Слуга народу» і прем’єр-міністр України Денис Шмигаль не обговорювали з ним питання його відставки.

«Завжди готовий до відкритого діалогу і детального звіту про роботу Міністерства за всіма напрямами в моїй відповідальності. Керівництво фракції та голова уряду Денис Шмигаль зі мною це рішення не обговорювали. На засідання фракції та профільного комітету не був запрошений», — заявив Кубраков.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top