Новини

Західні військові інструктори можуть відправитися в Україну, — Міністр закордонних справ Литви

в

Відправлення іноземних військ в Україну показало б російському президенту Володимиру Путіну, що не йому вирішувати, як Захід допомагатиме Києву. Про це заявив міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс, повідомляє The Guardian.

«Наші війська навчали українців в Україні ще до війни, і ми робили це протягом багатьох років. Тож повернення до цієї традиції може бути цілком здійсненним. Це може стати першим кроком у рамках ініціативи президента Макрона», — заявив він.

За словами міністра, пропозиція навчати українців усередині їхньої власної країни була «більш практичною», ніж навчання на території країн-членів НАТО.

«Вам не потрібно перевозити їх по всьому світу. У вас є все, що їм потрібно, прямо тут. Може виявитися, що інструктори, розміщені в рамках коаліції для навчання українців в Україні, можуть бути захищені засобами ППО, а це, своєю чергою, має на увазі, що частину українського неба можуть захистити засоби ППО», — підкреслив Ландсбергіс.

За його словами, цей крок «покаже Путіну, що не йому вирішувати, як ми будемо допомагати Україні. Замість цього ми подивимося, що потрібно, і пристосуємося до ситуації, тому що ситуація не покращується».

Ландсбергіс сказав, що заяви про ініціативу президента Франції Еммануеля Макрона вже спрацювали, оскільки Кремль змінив свої розрахунки.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top