Новини

Президент Раїсі та голова МЗС Ірану загинули (відео)

иран

Пошуково-рятувальні операції тривали всю ніч

Рятувальники знайшли гелікоптер, на якому перебував президент Ірану Ібрагім Раїсі, міністр закордонних справ країни та інші офіційні особи, який розбився в гірській північно-західній частині Ірану напередодні. Як пише іранське агентство IRNA, пошуково-рятувальні операції тривали всю ніч, попри холод та дощ. До пошуків залучали іранську армію.

Голова Іранського товариства Червоного Півмісяця Пір Хоссейн Коліванд повідомив, що гелікоптер був знайдений на світанку. На той час з моменту зникнення гелікоптера минуло 12 годин. Місцезнаходження гелікоптера було встановлено за допомогою турецького безпілотника.

Згодом агентство Mehr також заявило про гибель пасажирі гелікоптера.

«Пасажири гелікоптера, в тому числі Ебрагім Раїсі, Хосейн Амір-Абдоллахян, губернатор провінції Східний Азербайджан Ірану Малек Рахматі та аятола Мохаммад Алі Але-Хашем, представник Лідера ісламської революції в провінції Східний Азербайджан, разом із кількома іншими людьми загинули в інциденті», — йдеться у повідомленні.

Кабінет міністрів Ірану оприлюднив офіційну заяву з приводу «мученицької смерті» президента Ібрахіма Раїсі.

Вранці 20 травня відбулося екстрене засідання іранського уряду, за підсумками якого оприлюднили заяву, якою підтвердили загибель Ібрахіма Раїсі та ще кількох топпосадовців.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top